KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8779501
nr 877 9501
Akvarell
Ferdinand Stoopendaal, signerad. 1888, 35x52
Utrop:
1.500 kr
Såld:
400 kr
måndag 24 februari 2014
kl 19:55:13
300 kr
350 kr